Kameny do hygge ložnice

JE VHODNÉ DÁVAT KAMENY DO LOŽNICE?

Rozhodně ano. Minerální kameny nám mohou být nápomocni i v ložnici, kde trávíme třetinu svého života, a mít krystaly u sebe může mít pozitivní vliv na naše zdraví a partnerský život. Můžou nám být nápomocní i v podpoře kvality spánku.

Můžete využít jak surové kameny, tak závěsné radosti. Navíc je závěs ideální na holá místa na zdi, kouty a perfektně poslouží jako dekorace. Dokáže nám dodat energii, nebo naopak zklidnit, podle zvoleného kamene. 

Které kameny jsou tedy vhodné do ložnice?

KŘIŠŤÁL

Křišťál patří mezi nejsilnější kámen. Symbolizuje nejvyšší čistotu, nejvyšší sílu a léčivou energii. Uklidňuje, pomáhá soustřeďovat myšlenky, a překonávat pocity úzkosti. Křišťál dodává příznivou energii, rozptýlí negativní energii z tmavých koutů a míst. Je dobré ho dát například do okna, kterým proudí energie a kde na něj velmi dobře působí slunce.

RŮŽENÍN

Růženín je velice vhodným kamenem do ložnice protože nám může být nápomocný při nespavosti, pro klidný spánek bez nočních můr. Je kamenem lásky, který uklidňuje emoce. Pro navození příjemné atmosféry se svými milovanými.

AMETYST

Ametyst je vysoce ochranným kamenem, zejména před působením negativních energií. Uklidňuje spánek a chrání před špatnými sny. Působí proti bolestem hlavy, migréně, neuroze, nespavosti. Posiluje imunitní systém.  

Nejprodávanější
Všechny produkty
Kamila Č.
17.01.2023

"Ano."

Nicole P.
07.01.2023

"Nakupovat na Náramky ZeMě je radost. Spoustu krásných a voňavých věcí, příjemný a lidský přístup, objednávky vždy rychle a bez komplikací vyřízené a doručené, a to i v období vánočního shonu. A vždy milé překvapení v podobě děkovného vzkazu. Moc děkuji a určitě se zase vrátím <3"

Darja K.
06.01.2023

"Vše přišlo nádherně zabaleno, je vidět, že jsou všechny produkty vyrobeny a zabaleny s láskou. V baličku bylo i ručně napsané poděkování za nákup, a to mě moc potěšilo. Mohu jen a jen doporučit. "

Dagmar S.
06.01.2023

"Náramek vypadá velmi kvalitně a elegantně, byl také krásně zabalen a komunikace ohledně prodeje a dodání byla velmi milá a vstřícná."

Zuzana F.
02.01.2023

"Balíček i vše v něm bylo moc pěkně zabalené - rovnou připravené na předání pod stromeček. Dodání i přes pozdní dobu před Vánoci bylo velice rychlé. Děkuji a určitě zde nenakupuji naposledy. "

Alena B.
30.12.2022

"Rychlá objednávka, rychlé doručení, krásně zabaleno, vřele doporučuji. A navíc, krystali udělali obrovskou radost, takže naprostá spokojenost. "

Zuzana S.
30.12.2022

"Balení krásné, překvapilo mě, že mi přišel navíc v balíčku kamínek. Děkuji "

Martina S.
22.12.2022

"👍"

Simona S.
19.12.2022

"Krásně zabaleno. S produkty jsem spokojená, nádherné balení i vůně. Spokojenost. "

Pavla Ř.
13.12.2022

"Krásné balení a rychlé dodání."

Lucie B.
29.11.2022

"Balení bylo krasné, ten kdo jej balil si na něm dal opravdu záležet. "

© naramkyzeme.cz 2023,