O značce

Objevte sílu přírodních krystalů a aromaterapie

Jsem Markéta, malá značka ZeMě, která vznikla díky velkému obdivu k přírodním minerálům.
S radostí pro vás tvořím šperky, voňavou aromaterapii a produkty pro pohodu a harmonii vašich domovů. 


Je mi 36 let, jsem typický Rak, a vytvořila jsem e-shop, abych mohla předávat pozitivní energii z krystalů i vám. Místo, kde pořídíte radosti pro sebe i své blízké. 

Svou práci miluji a dělám ji pro vás, a hlavně díky vám, s pokorou a vděčností.

Děkuji, že mi důvěřujete.

Markét

Jak to celé začalo?

Minerální kamínky mě fascinovaly už od mala, ráda jsem si je brala do ruky, zjišťovala si jejich účinky a tvořila si vlastní šperky z malých korálků. 
Vystudovala jsem hotelovou školu, vyzkoušela mnoho zaměstnání, ale nikde jsem nebyla šťastná. Až pár let zpět jsem si uvědomila, že chci svůj život žít jinak. Že to, co mě baví a naplňuje, a co mi dosud chybělo a mohlo by dávat smysl, je být vlastním šéfem.

Nápad založit vlastní značku vznikl v roce 2018, kdy jsem obrátila svůj život vzhůru nohama.
O podnikání a životě na volné noze jsem neměla ani páru, ale do podnikání se pustila po hlavě. 

Založila jsem živnost a tvořila nejprve jen náramky z minerálů, začala jezdit na prodejní akce, a postupně sortiment rozšiřovala. A značka ZeMě rostla a já s ní.
Ráda pracuji s přírodními materiály, ale zároveň mám ráda i moderní design. Proto jsou mé výrobky kombinací obou. Každý šperk tvořím tak, jako bych ho vyráběla sama pro sebe, a mohla ho tak s klidem doporučit i vám.  

V mých špercích najdete pouze přírodní minerální kameny i říční perly. Pracuji se stříbrem AG925, pozlaceným stříbrem s 2 vrstvami 18K zlata, a s chirurgickou ocelí. Při výběru materiálů je na prvním místě kvalita, nakupuji výhradně od evropských dodavatelů. Krystaly chodím vybírat osobně, a tak mi každý kamínek projde pod rukama. V aromaterapii pracuji jen s přírodními 100% éterickými oleji. 

Jsem vděčná, že jste si tvorbu ZeMě zamilovali a vracíte se pro další radosti.
A kdo jste tu poprvé, vítám vás, a z celého srdce děkuji. 

Nejprodávanější
Svíčka Kouzlo domova
290 Kč
bestseller
Krystalová sada - Harmonie
290 Kč
bestseller
Všechny produkty
Kamila Č.
17.01.2023

"Ano."

Nicole P.
07.01.2023

"Nakupovat na Náramky ZeMě je radost. Spoustu krásných a voňavých věcí, příjemný a lidský přístup, objednávky vždy rychle a bez komplikací vyřízené a doručené, a to i v období vánočního shonu. A vždy milé překvapení v podobě děkovného vzkazu. Moc děkuji a určitě se zase vrátím <3"

Darja K.
06.01.2023

"Vše přišlo nádherně zabaleno, je vidět, že jsou všechny produkty vyrobeny a zabaleny s láskou. V baličku bylo i ručně napsané poděkování za nákup, a to mě moc potěšilo. Mohu jen a jen doporučit. "

Dagmar S.
06.01.2023

"Náramek vypadá velmi kvalitně a elegantně, byl také krásně zabalen a komunikace ohledně prodeje a dodání byla velmi milá a vstřícná."

Zuzana F.
02.01.2023

"Balíček i vše v něm bylo moc pěkně zabalené - rovnou připravené na předání pod stromeček. Dodání i přes pozdní dobu před Vánoci bylo velice rychlé. Děkuji a určitě zde nenakupuji naposledy. "

Alena B.
30.12.2022

"Rychlá objednávka, rychlé doručení, krásně zabaleno, vřele doporučuji. A navíc, krystali udělali obrovskou radost, takže naprostá spokojenost. "

Zuzana S.
30.12.2022

"Balení krásné, překvapilo mě, že mi přišel navíc v balíčku kamínek. Děkuji "

Martina S.
22.12.2022

"👍"

Simona S.
19.12.2022

"Krásně zabaleno. S produkty jsem spokojená, nádherné balení i vůně. Spokojenost. "

Pavla Ř.
13.12.2022

"Krásné balení a rychlé dodání."

Lucie B.
29.11.2022

"Balení bylo krasné, ten kdo jej balil si na něm dal opravdu záležet. "

© naramkyzeme.cz 2023,