SESTAVTE SI VLASTNÍ SADU MINERÁLNÍCH KAMENŮ

Přidejte si 3 libovolné minerální kameny, které dostanete ve lněném pytlíčku spolu s popisem vybraných kamenů.

Vytvoříte si tak originální sadu, kterou můžete využít při meditaci, k přípravě krystalové vody, jako dekoraci do svého domova nebo jako originální dárek.

AMETYST

Relaxace

AVENTURIN

Optimismus

CITRÍN

Radost

HOWLIT

Rovnováha

JASPIS

Síla

KALCIT

Síla

KŘIŠŤÁL

Energie

OBSIDIÁN

Tajemství

RŮŽENÍN

Láska

SODALIT

Klid

TURMALÍN ČERNÝ

Rovnováha

ZÁHNĚDA

Ochrana, síla

Přidejte 3 libovolné kameny

* Každý kámen se může lišit. Velikost cca 5 cm.

Popis kamenů

AMETYST

Ametyst je ochranným kamenem, fialová barva velmi uklidňuje. Zklidňuje, navozuje klidný spánek a chrání před špatnými sny.
Nese v sobě spoustu energie a lze s ním aktivovat další kameny a šperky.  Provází a propojuje nás také během meditací.

AVENTURIN

Aventurin svou zelenou barvou uklidňuje myšlení, dodává odvahu a optimismus, a pomáhá zapomenout na starosti.

CITRÍN

Citrín je velmi vzácný přírodní mocný kámen symbolizující pohodu, laskavost, mírnost. Pomáhá ovládat emoce, a uvolňuje a podporuje jasné myšlení. Dlouhodobě obnovuje ztracenou energii, chrání před únavou a stresem. Zlaté paprsky tohoto kamene rozptýlí všechny potíže či negativní emoce, jež vám stojí v cestě za štěstím. Podporuje odvahu a probouzí city.

HOWLIT

Howlit svou energií očišťuje mysl od negací, pomáhá zklidnit vyhrocené emoce a znovu nalézt rovnováhu, odplavit starosti a stres.

JASPIS

Jaspis mokait neustále vyzařuje energii. Pomáhá nám soustředit se na práci, vytrvat a dokončit ji.  Napomáhá při starostech, dodává odvahu, radost a chuť žít. 
Ohňový jaspis mokait - odstíny červené, hořčicové.
Kámen dostanete většinou buď žlutý a nebo červený, ojediněle mix.

KALCIT

Kalcit pomáhá překonávat melancholii a depresi, posiluje naši sebedůvěru. Pomáhá odstraňovat únavu, má v sobě dostatek energie. Ideální kámen k zavedení pozitivních myšlenkových forem, ke zvýšení sebeúcty. Vyvažuje fyzickou, mentální, emocionální a duchovní energii.

KŘIŠŤÁL

Křišťál patří mezi nejsilnější kámen. Symbolizuje nejvyšší čistotu, nejvyšší sílu. Uklidňuje, pomáhá soustřeďovat myšlenky, a překonávat pocity úzkosti, výrazně působí na celkovou pohodu. Jeho čirá barva je zcela univerzální, stejně tak jeho účinky. Pro svou relativní dostupnost a příznivé působení by neměl u nikoho chybět.

OBSIDIÁN

Černý mocný kámen obsidián ochraňuje svého nositele, podporuje soustředění. Ovšem tento kámen v sobě nese spoustu tajemství a má dvojitý charakter. Mohou se spustit negativní emoce, ukázat hlubiny našeho nitra, vyvolat strach. Pracujte s kamenem k oslabení negativní energie spolu s regulujícím křišťálem.

RŮŽENÍN

Oblíbený kámen růženín je spojován s láskou. Je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Uklidňuje city, učí nás odpouštět. Snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku.

SODALIT

Sodalit nám přináší klid, pomáhá udržet pozornost a usnadňuje třídit myšlenky.

TURMALÍN ČERNÝ

Kámen přinášející energii, vyrovnanost, klid a bezpečí. Chrání před špatnými vlivy a zbavuje negativních myšlenek. Pomáhá realizovat naše sny. Příjde vám vhod, pokud se cítíte rozhození, pomůže udržet pozornost k dosažení svých cílů

ZÁHNĚDA

Kouřový křemen, jeden z nejsilnějších energetických čističů, dodává energii a dokáže odvést nepříznivou energii. Pomáhá prosazovat správná rozhodnutí a působí uklidňujícím účinkem. Vzácný kámen používaný k rituálům

Pokračovat

Hodnocení zákazníků, kteří si vytvořili vlastní sadu

Alena B.
30.12.2022

"Rychlá objednávka, rychlé doručení, krásně zabaleno, vřele doporučuji.
A navíc, krystali udělali obrovskou radost, takže naprostá spokojenost. "

Barbora H.
16.12.2022

""

Věra Z.
5.10.2022

""

Nikola T.
6.6.2022

""

Eva B.
28.12.2021

"Kameny jsou akorát velké"

Lucie V.
28.12.2021

"Jsem moc spokojená určitě budu do budoucna opět objednávat 🙏"

Jessica F.
21.12.2021

"Balení se mi velmi líbilo, vše bylo přehledné. Velmi se mi líbilo zabalení krystalů, obzvlášť dárkové krabičky :)"

Jana Č.
21.12.2021

"Nadchlo mě, že si lze sadu sama poskládat, navíc vše přišlo nádherně a pečlivě zabaleno. Nakupovala jsem jako dárek pro přítelkyni, která mě ke krystalům přivedla"

Jana S.
19.12.2021

""

Andrea H.
16.12.2021

""

Natália B.
8.12.2021

""

Zuzana K.
3.12.2021

""

Barbora F.
24.11.2021

"Nabízené věci a možnost sestavit si své náramky a krystaly se mi velmi líbí, vyřízení je rychlé, v balíčku je vždy poděkování, což potěší a přiložen i malý dáreček. "

© naramkyzeme.cz 2024,