Palo Santo - posvátné dřevo

PALO SANTO

Palo Santo je vonné dřevo posvátného stromu, a v Jižní Americe má velmi spirituální význam. V překladu také znamená Svaté dřevo.
Dřevo má příjemně sladce dřevitou vůni. Jeho zapálením vznikající kouř čistí prostředí a negativní energii.
Má uklidňující, harmonizující a uvolňující účinky.

Dřevo Palo Santo se používá k vykuřování pro očistu prostor, pro čištění náramků, provonění prostor, pro navození příjemné atmosféry. Účinek kouře je téměř okamžitý. Používejte ho, když se cítíte v nepohodě, naplní vás novou pozitivní energií, pocítíte harmonizující účinky, odstraňuje stres, napětí.
Je také ideální vykuřovadlo při meditacích a relaxaci.

Palo Santo je magické, mystické, ochranné, očistné a harmonizující dřevo, které vás zbaví napětí a dodá příjemný pocit.


Použití:
Dřevo opatrně zapálíme, a necháme přibližně hořet půl až minutu. Poté plamínek sfoukneme, dřevo můžeme dát misky, a necháme volně stoupat kouř. Po ukončení hoření necháme úplně vychladnout, nebo můžeme uhasit vodou. Necháme oschnout a dřívko lze opětovně použít. Dávejte však při manipulaci s ohněm pozor.


Nejprodávanější
Všechny produkty
Kamila Č.
17.01.2023

"Ano."

Nicole P.
07.01.2023

"Nakupovat na Náramky ZeMě je radost. Spoustu krásných a voňavých věcí, příjemný a lidský přístup, objednávky vždy rychle a bez komplikací vyřízené a doručené, a to i v období vánočního shonu. A vždy milé překvapení v podobě děkovného vzkazu. Moc děkuji a určitě se zase vrátím <3"

Darja K.
06.01.2023

"Vše přišlo nádherně zabaleno, je vidět, že jsou všechny produkty vyrobeny a zabaleny s láskou. V baličku bylo i ručně napsané poděkování za nákup, a to mě moc potěšilo. Mohu jen a jen doporučit. "

Dagmar S.
06.01.2023

"Náramek vypadá velmi kvalitně a elegantně, byl také krásně zabalen a komunikace ohledně prodeje a dodání byla velmi milá a vstřícná."

Zuzana F.
02.01.2023

"Balíček i vše v něm bylo moc pěkně zabalené - rovnou připravené na předání pod stromeček. Dodání i přes pozdní dobu před Vánoci bylo velice rychlé. Děkuji a určitě zde nenakupuji naposledy. "

Alena B.
30.12.2022

"Rychlá objednávka, rychlé doručení, krásně zabaleno, vřele doporučuji. A navíc, krystali udělali obrovskou radost, takže naprostá spokojenost. "

Zuzana S.
30.12.2022

"Balení krásné, překvapilo mě, že mi přišel navíc v balíčku kamínek. Děkuji "

Martina S.
22.12.2022

"👍"

Simona S.
19.12.2022

"Krásně zabaleno. S produkty jsem spokojená, nádherné balení i vůně. Spokojenost. "

Pavla Ř.
13.12.2022

"Krásné balení a rychlé dodání."

Lucie B.
29.11.2022

"Balení bylo krasné, ten kdo jej balil si na něm dal opravdu záležet. "

© naramkyzeme.cz 2023,