Nové svíčky ZeMě

Podzim už se pomalu hlásí o slovo, teploty klesají, dny se krátí. Pro mnohé právě nastává nejoblíbenější období roku. Stejně tak pro mě.

Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych se pustila i do výroby svíček. Po dlouhém zkoušení kombinací vůní, výběru vosků, esenciálních olejů, knotů, skleniček (o těch jsem měla tedy jasno hned) až po výběr etiket, se mi snad povedlo dovést svíčky do podoby, jakou jsem si představovala. 

Na co se na podzim těšíte nejvíc vy? Na večery doma, čtení knih pod dekou s čajem v ruce? Na zbarvené listy, příjemné teploty, mlhy, dýně, jablka, švestky, ořechy a všechny ty dobroty z nich? Já se těším na to všechno, a také na to, až zapálím svíčky, rozsvítím světýlka, které dodají tu pravou pohodu a svíčky provoní domov a dodají útulnou atmosféru.

A jak si podzimní měsíce zpříjemnit? Přece novými voňavými svíčkami

Omrknout svíčky www.naramkyzeme.cz/svíčky

Nejprodávanější
Všechny produkty
Kamila Č.
17.01.2023

"Ano."

Nicole P.
07.01.2023

"Nakupovat na Náramky ZeMě je radost. Spoustu krásných a voňavých věcí, příjemný a lidský přístup, objednávky vždy rychle a bez komplikací vyřízené a doručené, a to i v období vánočního shonu. A vždy milé překvapení v podobě děkovného vzkazu. Moc děkuji a určitě se zase vrátím <3"

Darja K.
06.01.2023

"Vše přišlo nádherně zabaleno, je vidět, že jsou všechny produkty vyrobeny a zabaleny s láskou. V baličku bylo i ručně napsané poděkování za nákup, a to mě moc potěšilo. Mohu jen a jen doporučit. "

Dagmar S.
06.01.2023

"Náramek vypadá velmi kvalitně a elegantně, byl také krásně zabalen a komunikace ohledně prodeje a dodání byla velmi milá a vstřícná."

Zuzana F.
02.01.2023

"Balíček i vše v něm bylo moc pěkně zabalené - rovnou připravené na předání pod stromeček. Dodání i přes pozdní dobu před Vánoci bylo velice rychlé. Děkuji a určitě zde nenakupuji naposledy. "

Alena B.
30.12.2022

"Rychlá objednávka, rychlé doručení, krásně zabaleno, vřele doporučuji. A navíc, krystali udělali obrovskou radost, takže naprostá spokojenost. "

Zuzana S.
30.12.2022

"Balení krásné, překvapilo mě, že mi přišel navíc v balíčku kamínek. Děkuji "

Martina S.
22.12.2022

"👍"

Simona S.
19.12.2022

"Krásně zabaleno. S produkty jsem spokojená, nádherné balení i vůně. Spokojenost. "

Pavla Ř.
13.12.2022

"Krásné balení a rychlé dodání."

Lucie B.
29.11.2022

"Balení bylo krasné, ten kdo jej balil si na něm dal opravdu záležet. "

© naramkyzeme.cz 2023,